DiGi project – Bazénové vozíky a výtahy

Firma DiGi Project je italská inovativní společnost známá svými výrobky pro tělesně postižené a seniory. Jejich výrobky umožňují jednodušší a pohodlnější vstup do bazénu a umožňují tak vychutnávat si požitků z koupání. Výrobky získali mnohá ocenění a jsou držiteli certifikátů ISO 9001 a ISO 13485. Výrobky firma Digi Projekt se používají ve více než 60 zemích světa a to i díky jejich přínosu pro provozovatele a majitele bazénů. S bazénovými vozíky DiGi Project totiž projedete i těmi nejužšími dveřmi, což umožňuje převézt imobilní osobu přímo ze šatny až do vody. V případě, že se bazénový vozík nepoužívá, stačí ho odložit mimo bazén a tak nikomu nepřekáží ani nenarušuje celkový vzhled.

Vekou výhodou mobilních bazénových výtahů je, že k jejich používání nejsou potřebné žádné stavební úpravy. V případě, že se bazénový výtah nepoužívá dá se snadno uskladnit mimo bazén, a tak nikomu nepřekáží ani nenarušuje celkový vzhled. Další výhodou mobilních výtahů mobilního bazénového výtahu, je samozřejmě jeho mobilita, s bazénovými vozíky DiGi Project totiž projede i těmi nejužšími dveřmi, což umožňuje převézt imobilní osobu přímo ze šatny až do vody. Sedící osoba si navíc může vybrat místo, kde chce být spuštěna. 

Statické bazénové  zvedáky jsou určeny pro pevnou montáž na předem určené místo, kde je zabezpečen přístup koupajícího. Vyznačují se jednoduchostí obsluhy a praktičností. Spuštění osoby do vody se provádí pomocí tlačítek „dolů“ a „nahoru“.