Hřiště na vodní pólo

Hřiště na vodní pólo – dámské a pánské

Mezinárodní organizace FINA používá vybavení na vodní pólo od Malmstenu od roku 1976. Používá se na všech OH, mistrovství světa a Evropy. 

Velikost hřiště:

  • Dámské  25 x 20m
  • Pánské 30 x 20m
 

Hřiště se skládá z:

  • bílá značka: ve středu pole
  • 2 postranních drah:  postranní dráhy jsou připevněny ve zdi bazénu
  • 8 brankových drah: z brankové čáry – na každé straně – jsou 2m červené, následované 4m žluté s červenou značkou 5m od brankové čáry ve žlutém poli. Pro muže je zelená plocha 18m a 13m pro ženy. Brankové dráhy jsou upevněny z jedné strany ke zdi a na druhém konci za branky. Jsou vyrobeny na míru podle šířky bazénu.
 

Dráhy tvoří disky o průměru 100mm / 4 “ s navíjecí cívkou na jedné straně a napínací pružinou na straně druhé.

Hřiště na vodní pólo – Beach Deluxe

Hřiště určené pro použití na pláži, u jezera nebo na řece. Nejčastěji se kombinuje se žlutými hliníkovými brankami. Hřiště a brankové čáry se skládají z kotoučů s (Ø 100 mm / 4 ”), které jsou navlečeny na PP- (polyetylenové) lano a připevněny na 4 robustní a dobře zavěšené rohy, vyrobené z pěny a PE materiálu.

Rozměr hřiště: 15 x 10 m

Hřiště na vodní pólo – Beach nafukovací

Hřiště určené pro použití na pláži, u jezera, na řece nebo i ve vnitřních bazénech. Nafukovací hřiště o rozměru 15 x 10 m. Na hřiště se instalují nejčastěji nafukovací branky o rozměru 2.500 x 800 mm, případně jsou možné i jiné velikosti branek.

Hřiště se dá snadno nafouknout a vyfouknout. 

Rozměry hřiště: 15 x 10 m

Materiál: vyztužený PVC

Balení: 2 tašky o rozměrech (600x410x320mm) včetně pumpy, 13kg